Do našeho týmu hledáme nadšence, kterého by bavilo PHP programování. Vítáme jak zkušené vývojáře, tak juniorní kolegy, kteří mají chuť se něco přiučit. Nabízíme možnost se aktivně podílet na zajímavých projektech a svůj čas si organizovat podle sebe. Pracovat můžete pohodlně z domova, případně dle potřeby se sejdeme v kanceláři (Praha). Jedná se o spolupráci ideálně na fakturu možno HPP, DPČ.

NÁPLŇ PRÁCE?

  • Tvroba WordPress pluginů
  • Úpravy starších projektů bez použití frameworku
  • Úpravy projektů v Nette
  • Tvroba webových portálů na míru klienta

CO OČEKÁVÁME?

  • Znalost PHP 7.0, 5.6, objektový přístup
  • JavaScript / jQuery
  • MySQL / PostgreSQL
  • Pečlivost
  • Dodržování dohodnutých termínů

VÝHODOU

  • React
  • CSS, LESS/SASS
  • Automatizované testy pomocí JEST

CO NABÍZÍME

  • Férové platové ohodnocení
  • Práci z domova (nebo odkudkoliv z celého světa)
  • Flexibilní pracovní dobu

Pokud Vás nabídka zaujala, netrpělivě vyhlížíme CV na info@adalo.cz a těšíme se na nového kolegu/kolegyni.

Tomáš Lešňovský
724 600 747
info@adao.cz